Efektyvūs inžineriniai sprendimai

Apšvietimo sistemos

Apšvietimas tiek gyvenamoje, tiek darbinėje aplinkoje yra labai svarbus, juk beveik visus metus praleidžiame dirbtinio apšvietimo zonose. Tinkamas apšvietimas pagerina nuotaiką, savijautą, padidina darbo našumą, o netinkamas – kelia susierzinimą, nuovargį ir netgi sukelia hormonų disbalansą.

Renkantis patalpų apšvietimo parametrus, reikia atsižvelgti ne tik į patalpoje atliekamos veiklos pobūdį (poilsis, darbas), tačiau ir į paros laiką – apšvietimo temperatūra, intensyvumas turi būti suderinti su žmogaus cirkadiniu laikrodžiu (bioritmu).

Mes suprantame šviesą, dirbame su įvairiausiais dirbtinės šviesos šaltiniais. Galime pasiūlyti nuo paprasčiausių iki pažangiausių automatiškai besivaldančių apšvietimo sistemų. Pagal pastato, patalpos pobudį parenkame optimaliausią apšvietimo sprendimą, užtikriname apšvietimo ergonomiškumą, suskaičiuojame ir sumodeliuojame apšvietimo parametrus. Rūpinamės, kad apšvietimas atitiktų higienos normas, tačiau ir neviršytų jų, kad sprendimas išliktų ekonomiškas bei būtų išvengta nereikalingų papildomų sąnaudų.